Poszukamy dla Ciebie

Poszukamy
dla Ciebie


Radość z wizji nowego mieszkania lub domu – bezcenna. Niestety już po paru dniach spędzonych na przeglądaniu ofert w Internecie okazuje się, że znalezienie wymarzonej nieruchomości, nie jest wcale takie proste, łatwe i przyjemne, jak by się mogło wydawać.

Ofert jest bardzo dużo, wiele z nich się powtarza, a niektóre, mimo iż od dawna nieaktualne, nadal widnieją w serwisach ogłoszeniowych. Dodatkowo praca i codzienne obowiązki sprawiają, że nie jesteś w stanie śledzić wszystkiego na bieżąco, co jak się później okazuje, może pozbawić Cię atrakcyjnych nieruchomości, które ktoś sprzątnie Ci sprzed nosa. W końcu ekscytacja zacznie zamieniać się w frustrację. Ale czy musi tak być?

Otóż nie. Wystarczy, że powiesz nam czego szukasz, a my przejmiemy za Ciebie cały proces żmudnych poszukiwań. Dodatkowo uzyskasz dostęp do tak zwanych ofert „spod lady”, czyli takich, które jeszcze nie pojawiły się na rynku, ponieważ nowe oferty zawsze w pierwszej kolejności proponujemy naszym klientom. Jak tego dokonać?

To proste. Wypełnij poniższy formularz, a jeden z naszych agentów skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to tylko możliwe, by zająć się poszukiwaniem Twojej wymarzonej nieruchomości.

    Powiedz nam, czego szukasz?