Czy dostanę kredyt?

Czy dostanę kredyt?

Dlaczego potrzebuję eksperta finansowego?


Zakup nieruchomości na kredyt zawsze wiąże się z dodatkowym ryzykiem związanym z możliwością nieotrzymania finansowania z banku na zakup wymarzonej nieruchomości. Dlatego tak ważne jest, by sprawdzić swoją zdolność kredytową jeszcze zanim zacznie się proces poszukiwania wymarzonego lokum.

Wbrew pozorom, oszacowanie zdolności kredytowej nie jest wcale taką prostą sprawą, ponieważ banki, oprócz wysokości dochodów, biorą pod uwagę szereg innych czynników, takich jak źródło oraz czas ich uzyskiwania, formę zatrudnienia, aktualne i przeszłe zobowiązania, ilość posiadanych dzieci, stan cywilny i wiele innych. Co więcej, oferty poszczególnych banków różnią się od siebie i mogą być skonstruowane tak, że te na pozór atrakcyjne, w rezultacie mogą okazać się bardzo drogimi.

Jak sobie z tym wszystkim poradzić? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym ekspertem finansowym.

Co zyskasz dzięki mnie?


Nazywam się Robert Popielarczyk i przez blisko piętnaście lat mojej pracy, pomogłem setkom osób takich jak Ty w uzyskaniu kredytu, dzięki czemu wiem, które banki będą najkorzystniejsze dla Ciebie, zważywszy na Twoją obecną sytuację finansową, by zminimalizować ryzyko nieotrzymania kredytu.

Dzięki mojej pomocy Twoja rola ograniczy się jedynie do dostarczenia niezbędnych dokumentów, a ja przedstawię Ci najlepsze możliwe rozwiązania i zwrócę uwagę na zagrożenia oraz przygotuję wnioski kredytowe, do wybranych wspólnie banków.

Kredyt hipoteczny to poważne zobowiązanie na długie lata, dlatego tak ważne jest, by dokonać właściwego wyboru. Zdając się na moje doświadczenie możesz mieć pewność, że tak właśnie będzie.

Masz pytania?
Porozmawiaj z naszym ekspertem

Robert Popielarczyk

Ekspert ds. kredytów

  +48 604 131 157
  kredyt@panorama-nieruchomosci.net