Jak działamy?

Jak działamy?

Zastanawiasz się jak wygląda współpraca z naszym biurem? Rozumiemy to, dlatego chcielibyśmy Ci ją tutaj pokrótce przybliżyć.

Pierwsze spotkanie

Na pierwszym spotkaniu chcielibyśmy poznać Ciebie oraz Twoją nieruchomość i usłyszeć jakie masz oczekiwania względem nas i całego procesu sprzedaży. Kiedy będziemy już wszystko wiedzieć, przedstawimy Ci propozycję współpracy. Oczywiście nie musisz podejmować decyzji od razu, a samo spotkanie nie jest w żaden sposób zobowiązujące.

Sesja fotograficzna

Kiedy podejmiesz decyzję i stwierdzisz, że chcesz byśmy zajęli się sprzedażą lub wynajmem Twojej nieruchomości, nasz fotograf umówi się z Tobą na profesjonalną sesję zdjęciową, do której trzeba będzie odpowiednio przygotować wnętrze. O tym jak to zrobić, dowiesz się podczas spotkania z naszym agentem.

Praca nad ofertą

Kolejnym krokiem jest przygotowanie przez nas oferty Twojej nieruchomości do publikacji w internecie oraz zaproponowanie jej naszym dotychczasowym klientom, którzy poszukują właśnie czegoś takiego i zaproszenie ich na dzień pokazowy.

Dzień pokazowy

Po mniej więcej dwóch tygodniach od ukazania się oferty Twojej nieruchomości po raz pierwszy na rynku, zorganizujemy dzień pokazowy. To ważny moment w procesie sprzedaży, ponieważ tego dnia Twoją nieruchomość po raz pierwszy będą oglądały zainteresowane osoby. Dzięki temu, że od momentu publikacji oferty w internecie upłynęło trochę czasu, na prezentacji może pojawić się sporo chętnych, co zazwyczaj pozytywnie wpływa na szybkość podjęcia przez nich decyzji, w obawie przed utratą oferty. Oczywiście nie zawsze udaje się znaleźć klienta podczas dnia pokazowego. Wtedy kontynuujemy poszukiwania, aż do skutku.

Przygotowanie transakcji

Kiedy znajdziemy już chętnych na Twoją nieruchomość, zajmiemy się skompletowaniem wszystkich dokumentów niezbędnych do sfinalizowania transakcji, a Twoja rola ograniczy się jedynie do złożenia podpisu na umowie.

Przekazanie nieruchomości

Po otrzymaniu wszystkich pieniędzy za swoją nieruchomość, zorganizujemy przekazanie kluczy, podczas którego spiszemy wszystkie liczniki, by można było sprawnie zamknąć umowy z dostawcami mediów i cieszyć się pomyślnym zakończeniem całego procesu sprzedaży.

Jak nawiązać z nami współpracę?

Jeśli chcesz umówić się na niezobowiązujące spotkanie z naszym agentem, lub po prostu dowiedzieć się czegoś więcej na temat współpracy z naszym biurem, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza lub zadzwoń bezpośrednio do naszego eksperta.

Masz pytania?
Porozmawiaj z naszym ekspertem

Krzysztof Moryson

Ekspert ds. obsługi klienta

+48 788 209 807
biuro@panorama-nieruchomosci.net