fbpx

Toruń

Bielany

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
287 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Mieszkalne, Biurowe, Handlowo/Usługowe
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Rok budowy
1990
Prąd
Tak
Powierzchnia
89 m2
Cena
315 000 PLN

Opis nieruchomości

Polecam Państwa uwadze ofertę zakupu obiektu wraz działką w bardzo atrakcyjnej pod kątem inwestycji lokalizacji przy ul. Spokojnej.
Obiekt o powierzchni użytkowej 89 m2 na działce 287 m2. Budynek z przeznaczeniem na cele usługowe w trakcie zmiany na mieszkalne. Zaraz przy budynku dostępne media: gaz i kanalizacja. W budynku woda i prąd.

Zachęcam Państwa do kontaktu w celu poznania szczegółów oraz na prezentację nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Krzysztof Moryson

Krzysztof Moryson

Właściciel

Telefon:
788-209-807
E-mail:
krzysztof@panorama-nieruchomosci.net
Numer licencji:
9816

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).