Toruń

Jakubskie Przedmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Pierwotny
Powierzchnia działki
866 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Biurowe
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
2015
Prąd
Tak
Taras
Tak
Liczba miejsc park.
7
Powierzchnia
580 m2
Cena
2 230 000 PLN
 

Opis nieruchomości

***NIEPOWTARZALNA LOKATA KAPITAŁU. ZAINWESTUJ SWOJE PIENIĄDZE W DOCHODOWĄ NIERUCHOMOŚĆ.***

Na pewno wiesz jak dobrą inwestycją są nieruchomości. Szczególnie te, które przynoszą systematyczny zysk.
Dlatego właśnie ta oferta powinna przypaść Ci do gustu, bo jest jedyna w swoim rodzaju.

Przedmiotem oferty są dwa budynki mieszkalne, o łącznej powierzchni całkowitej 580 m2, położone na działce o pow. około 870 m2, w ścisłym centrum Torunia.

Większy z budynków, wzniesiony został w 2015 r. i składa się z czterech kondygnacji mieszkalnych.

Na parterze tegoż budynku znajdują się dwie kawalerki o powierzchni 43 m2 każda. Na pierwszym piętrze usytuowane są dwa mieszkania dwupokojowe o powierzchniach 54 m2 i 57m2.
Na piętrze drugim natomiast, zaprojektowane zostały dwa, trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkania z antresolami oraz tarasami na górnych poziomach. Metraż każdego z tych mieszkań wynosi nieco ponad 80 m2.

Drugi z budynków został oddany do użytku roku 2017 i składa się on z dwóch kondygnacji mieszkalnych, na których to zaprojektowane zostały dwa mieszkania o pow. 45 m2 i 90 m2, z czego większe jest mieszkaniem dwupoziomowym. Dodatkowo w bryle budynku mamy dwustanowiskowy garaż.

Wszystkie z mieszkań są wykończone oraz wynajęte, tak więc nie musisz się o nic martwić :-)


Cała posesja, na której znajdują się oba budynki jest ogrodzona, a na jej terenie znajduje się po jednym miejscu parkingowym dla każdego mieszkania.

Budynki zaprojektowane zostały w nowoczesnym stylu, co niewątpliwie podnosi atrakcyjność tej nieruchomości i przekłada się na szybkość znalezienia najemcy.

Dochód netto dla całego kompleksu wynosi co najmniej 100 tyś zł rocznie.

Wiesz, że to atrakcyjna oferta, ale nie jesteś z Torunia, ani okolic? Nic prostszego. Nasze biuro zajmie się kompleksową obsługą Twojej nieruchomości.

NIE ZWLEKAJ. ZADZWOŃ, PRZYJEDŹ, OBEJRZYJ I KUP, ZANIM KTOŚ INNY ZROBI TO PRZED TOBĄ.

DO ZOBACZENIA :-)

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).