fbpx

Toruń

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
77 m2
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Prąd
Tak
Powierzchnia
24 m2
Cena
430 000 PLN

Opis nieruchomości

Mam do zaprezentowania Państwu nieruchomość znajdującą się w sercu Toruńskiej Starówki ul Podmurna 67.

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na funkcję handlowo-usługową z pozwoleniem na rozbudowę, przebudowę i nadbudowę istniejącego budynku.

Według dokumentacji dopuszcza się możliwość rozbudowy istniejącego obiektu do wysokości dwóch kondygnacji z poddaszem, obowiązująca linią zabudowy sąsiednich budynków do 150 m2!!.

Właściciel posiada wszelkie zgody sąsiadów na rozbudowę obiektu jak również zgodę ma podłączenie sieci wodno -kanalizacyjnej do budynku.

Do nieruchomości został wykonany również projekt rozbudowy obiektu do 150 m2 powierzchni użytkowej.

Wszelka dokumentacja dotycząca obiektu jest do wglądu w biurze nieruchomości.

Zachęcam serdecznie do zapoznania się z ofertą.

Kontakt

Lena Behling

Lena Behling

Agent Nieruchomości

Telefon:
691-167-210
E-mail:
lena@panorama-nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).