fbpx

Toruń

Chełmińskie Przedmieście, ul. Żwirki i Wigury

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
2277/4767/OMW
Cena
1 000 PLN
Powierzchnia
36 m2
Liczba pokoi
2
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1960
Piętro
1
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Oddzielna
Dostępne od
2021-01-16
Kaucja
jednomiesięczna

Opis nieruchomości

Oferta wynajmu mieszkania dwupokojowego, rozkładowego, z oddzielną kuchnią. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku, w bardzo spokojnej dzielnicy Torunia.

W niedalekiej odległości znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, co na pewno ma znaczenie, jeśli na co dzień poruszasz się autobusem. W odległości kilkuset metrów znajduje się Polomarket oraz Biedronka, a nieco dalej Lidl oraz Netto.

Mieszkanie jest częściowo wyposażone, z opcją doposażenia przy wynajmie na dłuższy okres. Mieszkanie zostało odświeżone po poprzednim lokatorze, także jest czyste i pachnące ;-)

Minimalny okres wynajmu - 1 rok. Wynajem w drodze umowy najmu okazjonalnego.

Zapraszam na prezentację.

Mapa

Kontakt

Emil Drzymalski

Emil Drzymalski

Telefon:
508-222-220
E-mail:
emil@panorama-nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).