fbpx

Toruń

Stawki, ul. Okólna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
7880/4767/OMS
Rynek
Pierwotny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2019
Materiał
Cegła
Piętro
1
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Typ kuchni
Oddzielna
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Powierzchnia
80,35 m2
Cena
440 000 PLN
Cena za m2
5 476,04 PLN

Opis nieruchomości

Czteropokojowe mieszkanie w nowopowstającym budynku, na toruńskich Stawkach.

- 1 piętro,
- 4 rozkładowe pokoje,
- kuchnia osobna z możliwością otwarcia na salon,
- balkon 13 m2,
- miejsce garażowe z komórką lokatorską,
- druga komórka obok mieszkania.

Czy może być lepiej? Może. Atrakcyjny projekt budynku, kameralne otoczenie, Lidl, Biedronka i kilka innych sklepów. Dodatkowo budynek położony jest w takiej samej odległości pomiędzy dwoma mostami, co pozwala na bezkompromisową komunikację z prawobrzeżną częścią miasta.

Blok w trakcie budowy. Planowany termin odbioru, kwiecień 2019 r. Do tego czasu możesz nabyć mieszkanie jak byś kupował bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu zaoszczędzisz prawie 10.000 zł tytułem podatku PCC.

Cena mieszkania wraz z miejscem garażowym i dwiema komórkami lokatorskimi wynosi 470.000 zł. Możliwy jedynie zakup całościowy.

Masz pytania? Dzwoń.

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).