fbpx

Toruń

Stare Miasto, ul. Łazienna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
8682/4767/OMS
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1900
Materiał
Cegła
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Powierzchnia
50 m2
Cena
265 000 PLN
Cena za m2
5 300 PLN

Opis nieruchomości

Mieszkanie w pełni przygotowane do remontu, znajdujące się na 3 piętrze, w kamienicy, która w całości podzielona jest na apartamenty na wynajem krótkoterminowy.
Lokal o powierzchni 50 m2, z możliwością stworzenia ciekawej aranżacji, co widać na wizualizacjach dołączonych do oferty.
Projekt apartamentu posiada zgodę od konserwatora miejskiego.
Aktualnie prowadzony jest również remont klatki schodowej.
Bardzo dobra lokalizacja, w bliskiej odległości od głownej ulicy Szerokiej, oraz Bulwarów Filadelfijskich.

Zapraszam na prezentację :)

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).