fbpx

Toruń

Jakubskie Przedmieście, ul. Żółkiewskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Pierwotny
Piętro
3
Liczba pięter
5
Rok budowy
1995
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Powierzchnia
69 m2
Cena
3 000 PLN

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal na biurowy w świeżo wyremontowanym budynku biuro-handlowym przy ul. Żółkiewskiego. Lokal po remoncie, wyposażony w klimatyzację, kontrole dostępu, światłowód itp. Skłaa się z trzech niezależnych pomieszczeń oraz toalety.

Lokal trzy-poziomowy, zaczynając od trzeciego pietra. Daje to nie powtarzalny widok na panoramę Torunia.

Do ceny należy doliczyć podatek vat oraz opłatę serwisową.

Kontakt

Krzysztof Moryson

Krzysztof Moryson

Właściciel

Telefon:
788-209-807
E-mail:
krzysztof@panorama-nieruchomosci.net
Numer licencji:
9816

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).