fbpx

Toruń

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
0
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne
Powierzchnia
67 m2
Cena
4 000 PLN

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy-usługowy na Starówce w kamienicy na parterze z wejściem od ulicy.
Przeznaczenie lokalu dowolne (handlowe, usługowe lub biuro). Dotychczasowa działalność handlowa to sprzedaż kebabów. Kamienica zadbana, monitorowana z domofonem.
Możliwość zaparkowania pojazdu przed kamienicą postój płatny w/g taryfy miejskiej strefa parkowania A
Lokal bez czynszowy dodatkowe opłaty to: prąd, woda, możliwość podłączenia TV kablowej oraz Internetu Multimedia Polska.

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).