fbpx

Toruń

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
2
Liczba pięter
3
Rok budowy
1890
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Powierzchnia
125 m2
Cena
1 900 PLN

Opis nieruchomości

Mam do zaoferowania lokal użytkowy o powierzchni 125 m2 mieszczący się na piętrze kamienicy na Starym Mieście.

W skład lokalu wchodzą 4 pomieszczenia, 2 łazienki oraz kuchnia.

lokal podzielony jest na 2 strefy połączone korytarzem. W pierwszej części dotychczas mieściła się pracownia artystyczna, druga zaś to pracownia komputerowa.
Dobra lokalizacja na toruńskiej starówce obok teatru.
Do zagospodarowania od zaraz. Czynsz Najmu 1900 zł/m-c plus opłaty eksploatacyjne tj. woda, prąd, gaz, wywóz śmieci, sprzątanie klatki schodowej 30 zł.
W budynku znajdują się instalacje internetowo-telefoniczne. Czujki przeciwogniowe i kamery zainstalowane na klatce i na froncie budynku

Kontakt

Aleksandra Chmielewska

Aleksandra Chmielewska

Telefon:
788-444-581
Email:
aleksandra@panorama-nieruchomosci.net

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).