fbpx

Toruń

Podgórz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
64/4767/OLS
Cena
2 380 000 PLN
Powierzchnia
659,23 m2
Cena za m2
3 610,27 PLN
Liczba pięter
2
Rok budowy
2011
Rodzaj budynku
Blok
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Budynek zlokalizowany jest w lewobrzeżnej części Torunia. Najbliższe otoczenie stanowi nowe duże osiedle mieszkaniowe.
Lokal pozostaje doskonale widoczny, znajduje się przy skrzyżowaniu dróg dojazdowych do osiedla. Z uwagi na lokalizację szczególnie nadaje się na działalność handlową (apteka, drogeria , sklep spożywczy, dyskont odzieżowy etc) , przychodnię - gabinety lekarskie , bank, pocztę , szkołę tańca , przedszkole , fitness klub , praktycznie na wszelką działalność komercyjną
Rejon ten należy do najbardziej dynamicznie rozwijającego się obszaru Torunia. W trybie ciągłym z ramienia Miasta Torunia są tam prowadzone inwestycje zarówno strukturalne z sektora publicznego (kanalizacja, ulice, które w sposób znaczy uatrakcyjniły lewobrzeżną cześć miasta) oraz wiele innych inwestycji z sektora prywatnego, a w tym w szczególności te o charakterze deweloperskim.
Znaczącym faktem jest realizowana tuż obok kluczowa inwestycja miasta Torunia jaką jest budowa mostu drogowego wraz z drogami dojazdowym, przedsięwzięcie podniesie atrakcyjność ekonomiczną Torunia i regionu kujawsko-pomorskiego, a także poprawi płynność, przejezdność i bezpieczeństwo ruchu drogowego.
Warto zaznaczyć, że obecnie w tej części Torunia zamieszkuje kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców i liczba ta systematycznie wzrasta. Z oczywistych względów ten rejon stał się obecnie niezwykle atrakcyjny dla działalności handlowej.
Podana cena jest ceną netto.

Kontakt

Krzysztof Moryson

Krzysztof Moryson

Telefon:
788-209-807
E-mail:
krzysztof@panorama-nieruchomosci.net
Numer licencji:
9816

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).