fbpx

Toruń

Stare Miasto

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
174/4767/OLS
Cena
430 000 PLN
Powierzchnia
24 m2
Cena za m2
17 916,67 PLN
Liczba pięter
1
Piętro
Parter
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Mam do zaprezentowania Państwu nieruchomość znajdującą się w sercu Toruńskiej Starówki ul Podmurna 67 .Lokal użytkowy z przeznaczeniem na funkcję handlowo-usługową z pozwoleniem na rozbudowę, przebudowę i nadbudowę istniejącego budynku na działce o powierzchni 77 m2.(własność , zakup lokalu wraz z działką o powierzchni 0,0077 ha.)Według dokumentacji dopuszcza się możliwość rozbudowy istniejącego obiektu do 150m2, wysokości dwóch kondygnacji z poddaszem, obowiązująca linią zabudowy sąsiednich budynków.


Właściciel posiada wszelkie zgody sąsiadów na rozbudowę obiektu jak również zgodę ma podłączenie sieci wodno -kanalizacyjnej do budynku.


Do nieruchomości został wykonany również projekt rozbudowy.


Wszelka dokumentacja dotycząca obiektu jest do wglądu w biurze nieruchomości.


Zachęcam serdecznie do zapoznania się z ofertą.Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).