fbpx

Włocławek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
3589
Cena
1 700 000 PLN
Powierzchnia
1 780 m2
Cena za m2
955,06 PLN
Rok budowy
1990
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Stan budynku
Dobry

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty, jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 5299 m2, zabudowana budynkiem biurowo - magazynowym o łącznej powierzchni 1780 m2 na sprzedaż.
Nieruchomość położona jest w części przemysłowo - handlowej Włocławka, bezpośrednio przy głównej ulicy Toruńskiej, stanowiącej drogę tranzytową przez Włocławek (dawna E75, potem A1) z kierunków Łódź - Gdańsk.
Po oddaniu do użytkowania autostrady A1, nieruchomość położona jest pomiędzy węzłami Włocławek Północ oraz Włocławek Zachód (7 km od węzła autostradowego Włocławek Północ).

W obiekcie do niedawna prowadzona była działalność produkcyjna (produkcja opakowań tekturowych).

Doskonałe miejsce na prowadzenie działaności produkcyjnej lub magazynowo - dystrybucyjnej w centrum Polski z bez problemowym, szybkim dostępem do autostrady A1 (dojazd o każdej porze doby, bez ograniczeń tonażowych).

Cena nieruchomości: 1 700 000 zł netto

Cena do negocjacji.

Mapa

Kontakt

Panorama Nieruchomości

Telefon:
56/687-19-76
E-mail:
biuro@panorama-nieruchomosci.net

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).