fbpx

Małszyce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
495/4767/OGS
Cena
2 000 000 PLN
Cena za m2
205,04 PLN
Powierzchnia działki
9 754 m2
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Ukształtowanie działki
Płaska
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Wyjątkowa oferta sprzedaży, idealnej pod kątem inwestycyjnym działki w miejscowości Małszyce, gmina Ciechocin, powiat Golubsko-dobrzyński. Nieruchomość zlokalizowana 15 km od Torunia. Atrakcyjny teren w centrum Polski. Działka o powierzchni 0,9754 ha, płaska, ogrodzona, z dwoma szerokimi wjazdami bezpośrednio z drogi wojewódzkiej. Działka w całości utwardzona płytami. Na nieruchomości posadowiony parterowy budynek o powierzchni ok 170 m2. W nim duża część biurowa, trzy dodatkowe pomieszczenia na gabinet lub pokój, osobna toaleta, a także łazienka i duże pomieszczenie socjalne. Trzy niezależne wejścia do budynku. Ogrzewanie na prąd i dodatkowo kominkowe. Budynek po kapitalnym remoncie, gotowy do użytku. Dodatkowo na działce dwie mniejsze hale- magazyny, 35 i 70 m2. Na działce media- woda i prąd, szambo. Lokalizacja daje szerokie możliwości prowadzenia różnej działalności o profilu produkcyjno - usługowym, w gminie przyjaźnie nastawionej na rozwój nowych inwestycji. Możliwość zakupu łącznie z sąsiadującym terenem o powierzchni 0,4146 ha.

Atutem jest umiejscowienie działki. Bliskość i szybki dostęp do DK nr 10, co daje dogodny dojazd w wielu kierunkach. Jedyne 15 km do granicy z Toruniem, 24 km do ścisłego centrum. Odległość od autostrady A1 i głównej drogi Gdańskiej to zaledwie 14km. Od miast takich jak: Warszawa, Poznań, Łódź czy Gdańsk dzieli odległości między 160 do 200 km.

Podana cena za metr jest ceną netto.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację.

Sebastian 783 436 848

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).