fbpx

Wielka Nieszawka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
33.6
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Działka narożna
Tak
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak
Powierzchnia działki
1 006,60 m2
Cena
90 000 PLN

Opis nieruchomości

Polecam działkę budowlaną o powierzchni 1006,6 m2. Położona w Wielkiej Nieszawce ( na granicy z Małą Nieszawką ). Przy działce są wszystkie media
(prąd, gaz ziemny, woda i kanalizacja) . Do działki dochodzi asfaltowa droga.

Lokalizacja: 9km do centrum Torunia; 2km do drogi E10 na Bydgoszcz; 1km do Centrum Rekreacji „Olender”; 500m do urzędu gminy.

Działka ma w planie zagospodarowania gm. Wlk. Nieszawka przeznaczenie budowlane z dozwoloną, nieuciążliwą działalnością rzemieślniczą.
Istnieje możliwość zakupienia sąsiedniej działki o podobnej powierzchni- 1005,5m2.


Masz pytania, chcesz zobaczyć działkę- pisz lub dzwoń, zapraszam. Z pewnością dojdziemy do porozumienia.

Sebastian Dubel, Panorama Nieruchomości.
tel: 783 436 848

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).