fbpx

Pokrzywno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
492/4767/OGS
Cena
70 000 PLN
Cena za m2
10,77 PLN
Powierzchnia działki
6 500 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Jeżeli poszukujesz dużej działki z dala od zgiełku, pośród lasów i blisko rzeki Wisły, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Na sprzedaż atrakcyjny teren w okolicach miejscowości Włęcz i Pokrzywno, 6500 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach około 38x170 metrów. Dojazd z drogi utwardzonej.
Za działką płynie struga ,uchodząca z odnogi Wisły( dawniej główne koryto Wisły w tym miejscu ), która okala tzw. Zieloną Kępę ( polecam obejrzeć lokalizację na geoportalu i poczytać o samej Zielonej Kępie).
Bardzo atrakcyjne i urokliwe miejsce. Dojazd drogą od strony Osieka lub z drugiej strony od Czernikowa
Wokół piękne tereny, głównie lasy, wymarzone miejsce na relaks i regenerację. Usytuowanie działki na poglądowej mapce, oznaczone kolorem ( pod nazwą Pokrzywno )

W bliskiej odległości na sprzedaż mniejsza działka 3800 m2 o wymiarach 29x134 m.

Zapraszam do kontaktu i do zakupu

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).