fbpx

Toruń

Mokre

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
59/4767/OGS
Cena
2 600 000 PLN
Cena za m2
400 PLN
Powierzchnia działki
6 500 m2
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Szerokość działki (mb.)
55
Długość działki (mb.)
145
Ukształtowanie działki
Płaska
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Kształt działki
Nieregularny
Działka narożna
Tak
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka inwestycyjna położona w przemysłowej części Torunia przy ulicy Polnej.
Przeznaczona pod budowę hal, zakładów przemysłowych, magazynów itp. Działka dłuższym bokiem przylega do ulicy Polnej, posiada dwa zjazdy. Na chwilę obecną jest niezabudowana. Podana cena jest ceną netto.

Kontakt

Krzysztof Moryson

Krzysztof Moryson

Telefon:
788-209-807
E-mail:
krzysztof@panorama-nieruchomosci.net
Numer licencji:
9816

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).