fbpx

Toruń

Wrzosy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
36
Długość działki (mb.)
35
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Powierzchnia działki
1 278 m2
Cena
639 000 PLN

Opis nieruchomości

DOSKONAŁA PROPOZYCJA DLA CHCĄCYCH POZOSTAĆ W MIEŚCIE I ZAMIESZKAĆ W DOMU !!!

Działka budowlana o powierzchni 1278 M2 położona na granicy osiedla Wrzosy i Koniuchy z pełną infrastrukturą w zasięgu - komunikacją miejska, szkołą, przedszkolem, fitness, przychodnią, Centrum Handlowym, ścieżka zdrowia, las.

Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, na terenie której powstanie kameralne osiedle domów wolnostojących.

NAJLEPSZA LOKALIZACJA W MIEŚCIE !!! CICHO SPOKOJNIE BEZPIECZNIE !!!

Pełna własność, dostępne wszystkie media: gaz, woda, prąd, kanalizacja. Teren płaski w kształcie prostokąta.

Zapraszam do kontaktu.
 

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).