fbpx

Toruń

Wrzosy

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
32
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Powierzchnia działki
962 m2
Cena
481 000 PLN

Opis nieruchomości

DOSKONAŁA PROPOZYCJA DLA CHCĄCYCH POZOSTAĆ W MIEŚCIE I ZAMIESZKAĆ W DOMU !!!

Działka budowlana o powierzchni 962 M2 położona na granicy osiedla Wrzosy i Koniuchy z pełną infrastrukturą w zasięgu - komunikacją miejska, szkołą, przedszkolem, fitness, przychodnią, Centrum Handlowym, ścieżka zdrowia, las.

Działka z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną, na terenie której powstanie kameralne osiedle domów wolnostojących.

NAJLEPSZA LOKALIZACJA W MIEŚCIE !!! CICHO SPOKOJNIE BEZPIECZNIE !!!

Pełna własność, dostępne wszystkie media: gaz, woda, prąd, kanalizacja. Teren płaski w kształcie prostokąta.

Zapraszam do kontaktu.
 

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).