fbpx

Kolonia Obrowska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
507/4767/OGS
Cena
75 000 PLN
Cena za m2
42,13 PLN
Powierzchnia działki
1 780 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Droga dojazdowa
Utwardzona
Kształt działki
Kwadrat
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Zapraszam do zakupu działek 1780 i 1779 m2 przy ulicy Leszczynowej w Kolonii Obrowskiej, na trasie Obrowo-Osiek nad Wisłą. Stąd dobry dojazd do Obrowa, Torunia i inne miejsca. Trasą S10 sprawnie dostaniesz się na autostradę. Wokół bardzo ładne tereny, w bliskim sąsiedztwie las. Spokój i cisza.
Działki płaskie i suche, nieogrodzone. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Wydane warunki zabudowy. Prąd i woda w drodze. Kształt kwadrat o wymiarach 38x38 m oraz 35x46 m. Położenie i numer działki wskazane na załączonej mapce, druga zaraz obok. Jeżeli potrzebujesz większą działkę lub dwie i więcej w tej okolicy, daj znać. Obok są dostępne trzy inne o wielkości ok. 1500m2. Podana cena dotyczy zakupu jednej działki.
Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na pytania.

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).