fbpx

Wielka Nieszawka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
70
Długość działki (mb.)
30
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Brak
Powierzchnia działki
2 100 m2
Cena
155 000 PLN

Opis nieruchomości

Polecam działkę budowlaną. Położona w Wielkiej Nieszawce ( na granicy z Małą Nieszawką ). Przy działce są wszystkie media
(prąd, gaz ziemny, woda i kanalizacja) . Do działki dochodzi asfaltowa droga.

Lokalizacja: 9km do centrum Torunia; 2km do drogi E10 na Bydgoszcz; 1km do Centrum Rekreacji „Olender”; 500m do urzędu gminy.

Działka ma w planie zagospodarowania gm. Wlk. Nieszawka przeznaczenie budowlane z dozwoloną, nieuciążliwą działalnością rzemieślniczą.
Przedmiot sprzedaży składa się z dwóch wytyczonych działek budowlanych po ok 1000m2, jednak istnieje możliwość zakupienia dwóch działek osobno.


Masz pytania, chcesz zobaczyć działkę- pisz lub dzwoń, zapraszam. Z pewnością dojdziemy do porozumienia.

Sebastian Dubel, Panorama Nieruchomości.
tel: 783 436 848

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).