fbpx

Mała Nieszawka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
543/4767/OGS
Cena
155 000 PLN
Cena za m2
136,80 PLN
Powierzchnia działki
1 133 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Droga dojazdowa
Utwardzona
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Mam do zaprezentowania Państwu działkę budowlaną znajdującą się w Małej Nieszawce przy ul. Wałowej.( nr działki 143/13)Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego na działce można wybudować dom jednorodzinny.


Działka znajduje się w świetnej lokalizacji  w sąsiedztwie domów jednorodzinnych , dyskontu spożywczego. W niedalekiej odległości znajduje się kompleks rekreacyjno-basenowy Olender, szkoła, restauracja , przystanek PKS.


Działka wielkości 1133 m2 w kształcie prostokąta, płaski teren łatwy do zagospodarowania.


Media typu Woda, prąd, kanalizacja, gaz znajdują się w drodze.


Działka nr 143/14 jest drogą gminną dojazdową do działek. (foto w załączniku)

Cena do negocjacji.Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).