fbpx

Obrowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
494/4767/OGS
Cena
36 000 PLN
Cena za m2
36 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Droga dojazdowa
Utwardzona
Kształt działki
Kwadrat
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Marzysz o własnym miejscu, gdzie wybudujesz swój dom? Zapoznaj się z tą ciekawą ofertą.
Zapraszam do zakupu działek w atrakcyjnej lokalizacji, Obrowo ul. Bursztynowa.
Okolica spokojna, dużo terenów rekreacyjnych, w prężnie rozwijającej się gminie. Stąd wygodny dojazd do drogi krajowej i na autostradę. Działki po około 1000 m2, nieogrodzone, w kwadracie. Teren płaski i suchy. Wszystkie działki usytuowane wzdłuż gminnej drogi, w której dostępne są media: woda i prąd.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację, Sebastian 783 436 848

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).