fbpx

Obory

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Pierwotny
Powierzchnia działki
247 m2
Powierzchnia użytkowa
65 m2
Rok budowy
2019
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Szeregowy
Rodzaj ogrzewania
Paliwo stałe
Powierzchnia
70 m2
Cena
210 000 PLN

Opis nieruchomości

Na sprzedaż trzy domy w zabudowie szeregowej w miejscowości Obory pod Toruniem.

Cena zawiera kompletne wykończenie domu. Klient ma wpływ na wybór kafli, paneli, drzwi, wyposażenia łazienki itp. Ogrzewanie domu odbywa się za pomocą pieca na eko-groszek. W kuchni oraz łazience ogrzewanie podłogowe w stadardzie.
Dodatkowo w cenie ogrodzenie oraz wykończenie tarasów i podjazdu z kostki brukowej.

Dom składa się z : salonu połączonego z kuchnią (22m2), dwóch sypialni (11 m2, 10 m2), łazienki (4,5 m2), wiatrołapu (3,9m2), kotłowni (6,3m2).

Dom budowany z suporeksu, ocieplony styropianem 15cm, na dachu blacho-dachówka.
Dostepne są też wersje z większą działką.

Kontakt

Krzysztof Moryson

Krzysztof Moryson

Telefon:
788-209-807
Email:
krzysztof@panorama-nieruchomosci.net
Numer licencji:
9816

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).