fbpx

Toruń

Bydgoskie Przedmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
545 m2
Powierzchnia użytkowa
303 m2
Rok budowy
1900
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
13
Stan budynku
Do wykończenia
Typ domu
Wolnostojący
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Powierzchnia
303,30 m2
Cena
990 000 PLN

Opis nieruchomości

Kamienica na Bydgoskim Przedmieściu przy ul. Mickiewicza.

Na sprzedaż kamienica z początku XX w. w stanie deweloperskim.
Jest to dwukondygnacyjny budynek mieszkalny, podpiwniczony z poddaszem użytkowym, z dachem dwuspadowym krytym dachówką ceramiczną. Pobudowany z cegły, na działce o powierzchni 545 m2.
Dodatkowo na działce znajdują się parterowe budynki gospodarcze o łącznej powierzchni około 40 m2.
Kamienica znajduje się przy ul .Mickiewicza lecz nie w pierwszej linia, a schowana w pomiędzy Mickiewicza a Słowackiego, działka o powierzchni 545 m2 w centrum miasta jest naprawdę rzadkością.

Budynek mieszkalny jak i gospodarcze przeszły gruntowny remont obejmujący renowacje elewacji, wymianę dachu, dobudowanie klatki schodowej, wymianę okien dachowych, wzmocnienie stropu, wymiana kominów, wymiana pionów.
Właściciel ma również przygotowaną koncepcje (uzgodnioną z konserwatorem ) rozbudowy kamienicy i powiększenia jej o dodatkowe 128 m2, co da łączną powierzchni 430 m2.

Koncepcja zakłada bardzo nowoczesne połączenie aluminium, szkła oraz cegły. Rozbudowana część od strony ogrodu będzie całkowicie przeszklona z przepięknym widokiem na zieleń. Dzięki rozbudowie uzyskamy również tarasy z wyjściem z parteru oraz pierwszego piętra.

Kamienica może również w całości posłużyć pod dom mieszkalny dla jednej rodziny lub można wydzielić trzy mieszkania:
Parter: 156 m2 plus taras i ogród
Piętro: 107 m2 plus taras 36 m2
Poddasze 80 m2

Równie dobrze można przeznaczyć kamienicę na działalność usługową, medyczną, prywatny akademik itp.

Właściciel posiada dodatkowo projekty, wentylacji, przyłącza gazowe, rekuperacji oraz koncepcję domu inteligentnego.

Kontakt

Krzysztof Moryson

Krzysztof Moryson

Telefon:
788-209-807
Email:
krzysztof@panorama-nieruchomosci.net
Numer licencji:
9816

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).