fbpx

Toruń

Kaszczorek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 995 m2
Powierzchnia użytkowa
200 m2
Rok budowy
1998
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Do odświeżenia
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Powierzchnia
300 m2
Cena
1 250 000 PLN

Opis nieruchomości

Jeżeli poszukujesz nieruchomości w okolicy Kaszczorka, zainteresuj się tą ofertą.

Nieruchomość w super lokalizacji, w najpiękniejszej części miasta. To miejsce z ogromnym potencjałem, wieloma możliwościami zmian, aranżacji i przeznaczenia a także możliwością podziału gruntu na dwie działki. Chętnie opowiem o szczegółach w trakcie spotkania i prezentacji. A teraz zapoznaj się proszę z podstawowymi informacjami o nieruchomości.

Dom, garaż wolno stojący i budynek inwestycyjny.

Dom ma 200 m2 powierzchni użytkowej + 100 m2 piwnicy = 300 m2 plus strych nieużytkowy

Budynek inwestycyjny ma 250 m2

Garaż ma 55 m2


Posiadłość zlokalizowana jest przy jednej z głównych ulic dzielnicy, ale w bardzo cichej jej części, graniczącej z linią lasu. Na działce, w kształcie prostokąta o wielkości 1995 m2, znajduje się dom dwukondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony, z nieużytkowym poddaszem. Dodatkowo na działce wybudowany jest garaż oraz budynek inwestycyjny.

Dom obecnie ma 200 m2 powierzchni mieszkalnej. Na parterze zlokalizowana jest kuchnia z jadalnią, duży salon, toaleta oraz hol i wiatrołap z garderobą, w której znajduje się zejście do piwnicy. Drewniane, samonośne schody na piętro umiejscowiono w centrum budynku. Na piętrze znajduje się pięć pokoi oraz wygodna łazienka. Z korytarza jest wyjście na balkon, z którego mamy widok na podwórko. Po lewej widać parterowy budynek garażu, po prawej osłonięty wysoką zielenią budynek inwestycyjny. W centrum widać ogród z bujną zielenią.

Garaż ma powierzchnię 45 m2 + 10 m2 pomieszczenie gospodarcze. Posiada bramę otwieraną na pilota.

Budynek inwestycyjny o powierzchni zabudowy 157 m2 . Parter to 125 m2 powierzchni użytkowej w większości wysokości stropu na 3,3 m. Piętro ma tą samą wielkość, przy wysokości 2,7 m. Na parterze znajdują się cztery pomieszczenia w tym jedno liczące 53 m2 oraz łazienka i toaleta. Na piętrze mamy podobny układ. Budynek do remontu, adaptacji.

Dom w całości jest ocieplony styropianem, dach o konstrukcji drewnianej pokryty jest blacho-dachówką. Stolarka drzwiowa i okienna drewniana. Ogrzewanie domu i wody pochodzi z pieca gazowego, gaz dostarczany jest z sieci gazowej. Kanalizacja odprowadzana jest przez Toruńskie Wodociągi. Woda dostarczana jest również przez to Przedsiębiorstwo. Dodatkowo na działce znajduje się studnia z pompą. Ze względów na twardość wody, używana jest tylko do podlewania ogrodu. W domu zamontowany jest system alarmowy, telewizja satelitarna oraz internet dostarczony przez firmę Netia.

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Panorama Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Panorama Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Królowej Jadwigi 20/2. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).